KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14046230

nr 1404 6230

Etsning

ÅKE W HANSSON. Signerad, numrerad 93/100, "dockspelaren". Motivet: 32x24cm, yttermått inklusive ram: 56x42cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 21 juni 2021
kl 20:54:24